Na tohto ročný Deň žien sme si pre teba pripravili nový produkt. Je ním náš nový mosadzný medailón Venuša. 

 

Tento medailón sme pripravovali už dlhšie, vliali sme doň, rovnako ako do všetkých našich produktov, množstvo lásky a starostlivej práce. Reliéf na medailóniku s vyobrazením ženského  torza, priamo odkazuje na praveké sošky Venuše. Pre nás je to symbol ženskej sily, rôznorodosti, ale aj dokonalej nedokonalosti. 

Medailónik sme vytvorili aj ako menšiu a jemnejšiu alternatívu k výraznejšiemu prívesku, ktorý sa tešil hneď pri prvom uvedení veľkej obľube. Viem, že sme ti teraz trochu skomplikovali život výberom medzi týmito dvoma verziami :) dobrá správa však je, že dĺžky retiazok sme zladili tak, aby dali nosiť aj spolu!

 

Na týchto dvoch príveskoch, je okrem ich symboliky pre nás výnimočný aj postup výroby. Odlievame ich do pieskovej formy, vďaka tomu vieme každý kus vyrobiť mierne odlišný, čo je pre nás obrovské plus, rukodielnosť je v našej tvorbe dôležitá. Naše šperky a objekty nesú známky toho, že ich vyrobili ľudské ruky a veríme, že je to tak správne. 

Všetkým ženám na svete, bez rozdielu, prajeme silu, rovnosť, pokoj a hlavne nech ich dokonalé nedokonalosti sú ich najväčšími prednosťami ♀

Pri príležitosti MDŽ sme pre teba doplnili aj ďalšie obĺúbené produkty. Zamier do našej ponuky a obdaruj sa šperkom či iným objektom, ktorý ti bude vždy pripomínať tvoju výnimočnosť ♥

 

Prajeme ti krásny deň!

S láskou Atelier Objectora