Layerth je hra dvoch slov: Layers unearthed, je to moja prvá naozaj komplexná kolekcia objektov. V kolekcii nájdeš nový dizajn stojanu na šperky, šperkovnice, stojanu na vonné tyčinky a aj jednu úplnú novinku v mojom portfólku: svietnik. 

Dizajn objektov je inšpirovany odkrývaním skrytých vrstiev zeme a je takou mojou osobnou poctou k zemi a tajomstvu, ktoré sa skrýva pod jej povrchom. Každý kus rozpráva svoj vlastný malý príbeh o zemských rytmoch a spletitej kráse, ktorá vychádza z jej cyklov. 

Objekty sú vyrobené spojením moderných technológií ako je cnc router a tradičných remeselných postupov. Každý kus teda prechádza mojimi rukami a je ručne dobrusovaný a dopracovaný do dokonalosti. Mosadzné časti objektov sú vyrábané výhradne ručne čo zaručuje, že môj rukopis je súčasťou každého kúska :)

V kolekcii sú použité dva druhy dreva, orech a dub (prírodný, opaľovaný a ebonizovaný), ktoré mi najviac prirástli k srdcu. Celú kolekciu nájdeš v mojom obchodíku, prezri si ju a objav si to svoje čo ti najviac zarezonuje :)

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Prajem ti krásne dni! 

S pozdravom Mya